Ocuvite za 1 grosz

Zadbaj

o swoje oczy

Oko to jeden z najważniejszych narządów zmysłu, który zasługuje na właściwą ochronę i troskę.

To niezwykle wrażliwy organ, dlatego stałe dbanie o niego „od środka” jest bardzo ważne! Odpowiednie nawodnienie i zbilansowana dieta pełna wartości odżywczych sprawią, że oczy poczują się lepiej. Jeśli to nie wystarcza, warto sięgnąć po suplementy diety.

Ocuvite za 1 grosz

Zapraszamy Cię do Akcji
Ocuvite Complete za 1 grosz

  1. Przedstaw u naszego Partnera dowód zakupu* dwóch opakowań Ocuvite® Complete 60 kapsułek**
  2. A trzecie opakowanie otrzymasz za 1 grosz!
*Dowodami zakupu mogą być puste opakowania po produkcie lub kody kreskowe wycięte z pustych opakowań. Produkty mogą być zakupione w dowolnym miejscu.
**Ocuvite Complete to suplement diety w rozumieniu Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Produkt jest przeznaczony do stosowania w celu uzupełnienia diety w substancje o działaniu odżywczym lub innym fizjologicznym. Ocuvite Complete nie posiada właściwości produktu leczniczego.
Ocuvite za 1 grosz

Ocuvite Complete to suplement diety odpowiedni dla osób, które dbają o dostarczanie swojemu organizmowi optymalnej ilości kwasów omega-3 wspomagających wzrok. Każda kapsułka Ocuvite zawiera aż 180 mg DHA, witaminy C i E, cynk, luteinę i zeaksantynę. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Akcja jest organizowana w terminie od 08.05.2023 r. do 30.06.2023 r. lub do wyczerpania zapasów produktu.

Lista Partnerów

Chcesz zostać naszym
Partnerem

NAPISZ DO NAS!

Regulamin Akcji
Ocuvite za 1 grosz

SPRAWDŹ REGULAMIN