Skip to main content
START: TARACZA:

Dolegliwości związanych z suchością oczu nie należy lekceważyć. Jeśli odczuwasz któryś z wymienionych objawów, warto zgłosić się do lekarza okulisty w celu wykonania badań diagnostycznych i ewentualnego rozpoczęcia leczenia.

Ulgę dla suchych oczu przyniosą też krople nawilżające, które będą idealnie dopasowane do intensywności odczuwanych objawów. Warto zwrócić uwagę na to, by nie posiadały konserwantów, a ich skład jak najlepiej odzwierciedlał naturalną strukturę filmu łzowego. Doskonale, jeśli krople zawierają naturalny polimer – kwas hialuronowy – występujący w strukturach oka ludzkiego, o optymalnym stężeniu 0,24%. Dzięki temu krople pozostają długo na powierzchni oka, zapewniając odpowiednie nawilżanie i łagodząc objawy suchego oka. Sprawdzonymi i skutecznymi produktami są te, które produkowane są przez renomowanych wytwórców, co gwarantuje nam ich najwyższą jakość.

Dla osób, którym zdarza się mieć zaczerwienione i przemęczone oczy np. po długiej pracy przy komputerze i chcą skutecznie je nawilżyć, dobrym rozwiązaniem będą krople Hyal-Drop® multi z kwasem hialuronowym o stężeniu 0,24%. Nie zawierają konserwantów, dzięki czemu są bezpieczne w stosowaniu. Ze względu na swoje właściwości doskonale sprawdzą się również u osób, które korzystają z soczewek kontaktowych i chcą zadbać o odpowiednie nawilżanie oczu podczas ich noszenia, co zapewnia większy komfort. Po pierwszym otwarciu krople Hyal-Drop® multi mogą być stosowane aż przez 6 miesięcy.

Osobom, którym stale dokucza uciążliwy ból i pieczenie pod powiekami, a ich oczy są silnie zaczerwienione, poleca się stosowanie kropli zapewniających długotrwałe i intensywne nawilżanie – Hyal-Drop® Pro. Oprócz kwasu hialuronowego o stężeniu 0,24% zawierają też trzy inne składniki: dwa dodatkowo nawilżające (karbomer i glicerol) oraz składnik lipidowy. Dzięki temu wspierają wszystkie trzy warstwy filmu łzowego, od razu przynosząc ulgę dla suchych oczu. Krople Hyal-Drop® Pro nie zawierają konserwantów i mogą być używane tak często i długo, jak tylko potrzeba, do 6 miesięcy po pierwszym otwarciu opakowania. Dają ukojenie również osobom noszącym soczewki kontaktowe, należy jednak pamiętać o tym, by zakroplić oczy przynamniej 15 minut przed założeniem soczewek lub bezpośrednio po ich zdjęciu.

Zarówno krople Hyal-Drop® multi, jak Hyal-Drop® Pro zapewniają w pełni komfortowe, bezpieczne stosowanie. Wygodny mechanizm pompki i innowacyjny dozownik sprawiają, że korzystanie z nich jest precyzyjne i higieniczne. Wysoką jakość produktu potwierdza także renoma marki ich producenta, specjalisty w dziedzinie okulistyki – firmy Bausch&Lomb, której produkty cieszą się uznaniem polskich konsumentów już od ponad 10 lat.

Podziel się ze znajomymi: